Kleber Krisalp HP3 205/55 R16 91H

Kleber Krisalp HP3 205/55 R16 91H

26. októbra 2018 0 Od Redakcia

Popis produktu

Spoločnosť Kleber, ktorá patrí do koncernu obľúbeného Michelinu, predstavuje vo všetkých ohľadoch vylepšenú zimnú pneumatiku Krisalp HP3, ktorá v porovnaní so svojim predchodcom ponúkne vodičom aj v nepriaznivých zimných podmienkach zdokonalenú trakciu, komfort a bezpečnosť. Dosahuje to zvýšením počtu lamiel členitého dezénu, ktoré dômyselne rozmiestňuje tak, aby pneumatika pevne držala a dobre reagovala aj na veľkej vrstve snehu, blata či obávanej poľadovici. Druhou veľkou inováciou je nová zmes pneumatiky, ktorá zahŕňa okrem kvalitného gumového základu aj prímes s funkčnými elastomérmi – tie zlepšujú priľnavosť ako na ľade, kde skracujú brzdnú dráhu o celý meter, tak aj na mokrom povrchu, kde uberú úctyhodné 2,2 metre. Pre vás to znamená výrazné zvýšenie bezpečnosti a pohodlia.

Bezpečná trakcia na snehu

Okrem bežného označenia zimných pneumatík M + S sa model Krisalp HP3 honosí známkou 3PMSF. V praxi to znamená, že sa nezľakne ani blata so snehom, ani vysokohorských podmienok ciest zaviatych čerstvým snehom či poľadovice. To všetko vďaka dômyselnému rozmiestneniu veľkého počtu dezénových lamiel.

 

Brzdí aj na ľade

Zľadovatená vozovka predstavuje náročnú zaťažkávajúcu skúšku pre každú, aj tú najlepšiu pneumatiku. Spoločnosť Kleber preto prichádza s inovatívnou gumovou zmesou obohatenou o funkčné elastoméry, čím, v porovnaní s prechádzajúcim modelom, znižuje brzdnú dráhu na ľade až o jeden celý meter, čo predstavuje nezanedbateľnú bezpečnostnú výhodu.

Špičkový výkon na mokrom povrchu

Krisalp HP3 patrí so svojou priľnavosťou na mokrej vozovke medzi najvýkonnejšie zimné pneumatiky na trhu. V porovnaní s predchádzajúcou generáciou sa totiž posunula zo skupiny s európskym označením „C“ na lepšie „B“ – výsledná brzdná dráha sa skrátila o úctyhodné 2,2 metre. Vďaka symetrickému dezénu v tvare „V“ a špeciálnym odvodným drážkam predchádza aj obávanému aquaplaningu.

Kde kúpiť najlacnejšie?

 


Kleber Krisalp HP3 205/55 R16 91H Je možné kúpiť v slovenských e-shopoch za cenu od € do
(Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>

Nakúpte na Heureke!