Matador MP 92 Sibir Snow 185/65 R15 88T

Matador MP 92 Sibir Snow 185/65 R15 88T

26. októbra 2018 0 Od Redakcia

Popis produktu

Zimné pneumatiky MP92 Sibir Snow sú výbornou voľbou pre majiteľov vozidiel strednej, vyššej strednej aj luxusnej triedy. Môžete si vybrať až spomedzi 40 rozmerov. Obujete nimi diskové kolesá v rozpätí od 15 až do 18“. Optimálna tvrdosť pneumatík vám zabezpečí pohodlnejšiu a bezpečnejšiu jazdu. V porovnaní s predchodcami modelu MP92 Sibir Snow zaznamenáte hneď niekoľko zlepšení. Počas jazdy na mokrej a zasneženej vozovke oceníte lepšie brzdné vlastnosti a v snehu navyše aj lepší záber.

Zimné pneumatiky pre vaše osobné autá

Pneumatiky MP92 Sibir Snow boli špeciálne navrhnuté pre európske zimné podmienky – bez aplikácie nastreľovacích hrotov. Sú vhodné pre automobily strednej, vyššej strednej a luxusnej triedy. Môžete si vybrať až spomedzi 40 rozmerov pneumatík a obuť diskové kolesá s veľkosťou od 15“ až do 18“.

Pohodlnejšia jazda s nižším opotrebením

Vychutnajte si bezpečnú a pohodlnú jazdu! Optimalizovaná tvrdosť dezénu, jeho lamelovanie a rozdielna veľkosť dezénových blokov znížia opotrebenie pneumatík a takisto ich hlučnosť.

Výborné brzdné vlastnosti na mokrej vozovke

Pneumatiky MP92 Sibir Snow majú otvorenú vnútornú časť dezénu, priame obvodové drážky a viac vyváženú behúňvú zmes. Pri jazde počas dažďa tak určite oceníte lepšie brzdné vlastnosti, rýchle odvádzanie vody z dezénu a takisto zníženie efektu aquaplaningu.

Kde kúpiť najlacnejšie?


Matador MP 92 Sibir Snow 185/65 R15 88T Je možné kúpiť v slovenských e-shopoch za cenu od € do
(Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>

Nakúpte na Heureke!