Matador MP 92 Sibir Snow 215/60 R16 99H

Matador MP 92 Sibir Snow 215/60 R16 99H

26. októbra 2018 0 Od Redakcia

Popis produktu

Zimné pneumatiky MP92 Sibir Snow sú výbornou voľbou pre majiteľov vozidiel strednej, vyššej strednej aj luxusnej triedy. Môžete si vybrať až spomedzi 40 rozmerov. Obujete nimi diskové kolesá v rozpätí od 15 až do 18“. Optimálna tvrdosť pneumatík vám zabezpečí pohodlnejšiu a bezpečnejšiu jazdu. V porovnaní s predchodcami modelu MP92 Sibir Snow zaznamenáte hneď niekoľko zlepšení. Počas jazdy na mokrej a zasneženej vozovke oceníte lepšie brzdné vlastnosti a v snehu navyše aj lepší záber.

Zimné pneumatiky pre vaše osobné autá

Pneumatiky MP92 Sibir Snow boli špeciálne navrhnuté pre európske zimné podmienky – bez aplikácie nastreľovacích hrotov. Sú vhodné pre automobily strednej, vyššej strednej a luxusnej triedy. Môžete si vybrať až spomedzi 40 rozmerov pneumatík a obuť diskové kolesá s veľkosťou od 15“ až do 18“.

Pohodlnejšia jazda s nižším opotrebením

Vychutnajte si bezpečnú a pohodlnú jazdu! Optimalizovaná tvrdosť dezénu, jeho lamelovanie a rozdielna veľkosť dezénových blokov znížia opotrebenie pneumatík a takisto ich hlučnosť.

Dobrý záber a brzdné vlastnosti na zasneženom povrchu

Dezén Zig-Zag spôsobuje lepšiu interakciu so zasneženou vozovkou, čím sa sneh na pneumatike ľahšie zachytí. Pneumatiky majú totiž viac priečnych drážok a záberových hrán. V zimných podmienkach to znamená lepší výkon, záber aj brzdné vlastnosti.

Kde kúpiť najlacnejšie?


Matador MP 92 Sibir Snow 215/60 R16 99H Je možné kúpiť v slovenských e-shopoch za cenu od € do
(Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>

Nakúpte na Heureke!