Matador MP 92 Sibir Snow 215/65 R16 98H

Matador MP 92 Sibir Snow 215/65 R16 98H

26. októbra 2018 0 Od Redakcia

Popis produktu

Zimné pneumatiky MP92 Sibir Snow SUV sú výbornou voľbou pre majiteľov vozidiel SUV či 4×4. Môžete si vybrať až spomedzi 25 rozmerov. Obujete nimi diskové kolesá v rozpätí od 15 až do 20“. Optimálna tvrdosť pneumatík vám zabezpečí pohodlnejšiu a bezpečnejšiu jazdu. V porovnaní s predchodcami modelu MP92 Sibir Snow SUV zaznamenáte hneď niekoľko zlepšení. Počas jazdy na mokrej vozovke oceníte lepšie brzdné vlastnosti a v snehu navyše aj lepší záber.

Zimné pneumatiky pre vaše SUV vozidlá

Pneumatiky MP92 Sibir Snow SUV boli špeciálne navrhnuté pre európske zimné podmienky – bez aplikácie nastreľovacích hrotov. Sú vhodné pre SUV a 4×4 automobily strednej, vyššej strednej a luxusnej triedy. Môžete si vybrať až spomedzi 25 rozmerov pneumatík a obuť diskové kolesá s veľkosťou od 15“ až do 20“.

Pohodlnejšia jazda s nižším opotrebením

Vychutnajte si bezpečnú a pohodlnú jazdu! Optimalizovaná tvrdosť dezénu, jeho lamelovanie a rozdielna veľkosť dezénových blokov znížia opotrebenie pneumatík a takisto ich hlučnosť.

Výborné brzdné vlastnosti na mokrej vozovke

Pneumatiky MP92 Sibir Snow SUV majú otvorenú vnútornú časť dezénu, priame obvodové drážky a viac vyváženú behúňovú zmes. Pri jazde počas dažďa tak určite oceníte lepšie brzdné vlastnosti, rýchle odvádzanie vody z dezénu a takisto zníženie efektu aquaplaningu.

Kde kúpiť najlacnejšie?


Matador MP 92 Sibir Snow 215/65 R16 98H Je možné kúpiť v slovenských e-shopoch za cenu od € do
(Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>

Nakúpte na Heureke!