Matador MP 54 Sibir Snow 165/70 R14 81T

Matador MP 54 Sibir Snow 165/70 R14 81T

26. októbra 2018 0 Od Redakcia

Popis produktu

Pneumatiky MP54 Sibir Snow si bez problémov poradia so slovenským snehom aj dažďom. Boli vyvinuté špeciálne pre majiteľov vozidiel malej a strednej triedy. Spomedzi viac ako 20 rozmerov s rozličnou šírkou profilu si vyberie naozaj každý. Obujete nimi diskové kolesá v rozpätí od 13 do 15 palcov. Na prvý pohľad vás upúta výrazný smerový vzor, ktorého úlohou je zabezpečiť čo najlepšie jazdné vlastnosti aj pri zhoršených poveternostných podmienkach – na mokrom, zasneženom aj zľadovatenom po vrchu. Zárukou vysokej spoľahlivosti je zimný piktogram, ktorý sa nachádza na bočnici. Opotrebenie môžete skontrolovať hneď na niekoľkých miestach pozdĺž obvodu pneumatiky. Pri prezúvaní zasa oceníte vyznačenie umiestnenia pneumatík na vozidle, ktoré nájdete na bočnici.

Jazdite bezpečne a s istotou aj v zime

Majitelia vozidiel malej a strednej triedy sa môžu radovať – pneumatiky MP54 Sibir Snow sú totiž tým pravým na zimné mesiace. Oplývajú dobrými jazdnými vlastnosťami nie len na zasneženom, ale aj omnoho bežnejšom mokrom povrchu. Pneumatiky vynikajú dynamickým designom v tvare písmena V a vylepšenými jazdnými vlastnosťami.

 

Vzor ako stvorený na mokré aj zasnežené vozovky

Pneumatiky MP54 Sibir Snow nevystraší ani tá najväčšia metelica. Nadštandardnú schopnosť zachytávania snehu spôsobuje smerový design v tvare písmena V a vysoký počet záberových hrán a „zig-zag“ drážok v strednej časti dezénu. Jazda sa tak stáva pohodlnejšou a prenos sily z vozidla na vozovku bude vždy optimálny aj pri zhoršených poveternostných podmienkach. Vysoký počet bočných drážok doplnených širokou stredovou drážkou sa na mokrých povrchoch postará o efektívne a rýchle odvádzanie vody a tým bezpečnejšiu a komfortnejšiu jazdu.

 

Výsledok neustáleho vývoja

V porovnaní s predchádzajúcimi modelmi došlo k vylepšeniu tých najdôležitejších parametrov, akými sú napríklad záber na zasneženom povrchu či brzdná dráha na zľadovatenej vozovke. Oba tieto faktory majú zásadný vplyv na šoférovanie počas zimných mesiacov. Plytké a úzke drážky pozdĺž obvodu a v strednej časti dezénu podnecujú rovnomerné rozloženie tlaku kolesa na vozovke a tým predlžujú životnosť pneumatík. Pneumatika nebude len dlhšie slúžiť, ale postará sa aj o komfortnejšiu jazdu. Optimalizovaná tvrdosť a vzor dezénu zasa redukujú hluk valenia.

Kde kúpiť najlacnejšie?

 


Matador MP 54 Sibir Snow 165/70 R14 81T Je možné kúpiť v slovenských e-shopoch za cenu od € do
(Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>

Nakúpte na Heureke!