Bosch SPV24CX00E

Bosch SPV24CX00E

3. novembra 2018 1 Od Redakcia

Popis produktu

Táto zabudovaná umývačka riadu je takmer dokonalá. Zahrnie vás množstvom sofistikovaných programov, ktoré vám uľahčia život i prácu a ušetria energiu aj čas. Senzor naplnenosti umývačky pre vás znamená úsporu vody a elektriny aj pri menšom množstve riadu. Technológia preplachovania ActiveWater je založená na cielenej distribúcii vody a rýchlejšom ohreve. S minimom vody a energie sa postará o väčší výkon a bezchybný výsledok. Program Sklo 40 °C všetky poháre optimálne vysuší a dodá im lesk a žiarivosť. Pohľadom na informačné bodové osvetlenie InfoLight odhalíte stav činnosti umývačky. Spomedzi ďalších výhod spomeňme dvojité ostrekujúce rameno systému DuoPower. Zabezpečí cielené cirkulovanie vody, ktorá sa tak dostane do každého kúta umývačky. Výsledkom je dokonale čistý riad a sklo.

Senzor naplnenosti umývačky

Tento prístroj je praktický a efektívny. Pri umývaní menšieho množstva riadu automaticky zvolí program tak, aby rozumne využil vodu aj elektrickú energiu. V prípade väčšieho objemu riadu umývačka sama nastaví pomer vody s cieľom dosiahnutia čo najväčšej úspory.

 

 

Technológia preplachovania ActiveWater

Cielené distribuovanie vody, optimalizovaná technológia filtrovania, rýchlejší ohrev a vyššia výkonnosť čerpadla. To sú tajomstvá skrývajúce sa za zdokonaleným cirkulovaním vody. Vďaka tomuto mechanizmu umývačka dosahuje maximálnu efektívnosť. Riad ekologicky opláchne a takisto šetrí vodu i elektrickú energiu.

Program Sklo 40 °C

Táto funkcia spoľahlivo umyje všetky poháre i kvalitné krištáľové sklo. Zanechá ich dokonale suché a dodá im oslňujúci lesk. Program zároveň umožní zníženie teploty, predĺženie procesu sušenia a nastavenie teploty leštidla. Môžete sa tešiť na lesklé a bezchybne čisté poháre.

Neprehliadnuteľné osvetlenie

Informačné bodové osvetlenie premietané na podlahu vám na prvý pohľad prezradí stav vašej umývačky. Dozviete sa, či ešte pracuje alebo je umývací cyklus už ukončený. Stačí jediný pohľad a získate neustály prehľad o dianí vo vašej kuchyni.

Spoľahlivo ochráni sklenené poháre

Mäkká vody spôsobuje hrdzavenie skla. Umývačky disponujúce ochranou skleneného riadu preto efektívne regulujú tvrdosť vody. Vaše poháre, krehká keramika či jemný porcelán budú doslova ako v bavlnke.

Systém DuoPower

Okrem klasického spodného striekacieho ramena umývačka ponúka aj DuoPower – dvojité ostrekujúce rameno, ktoré zaistí optimálne umytie riadu. Nachádza sa v hornom koši. Vďaka dvom ergonomickým striekajúcim ramenám voda cielene cirkuluje aj do toho najskrytejšieho kúta spotrebiča. Každý umývací cyklus je šetrný a prinesie vám potešujúce výsledky.

Výmenník tepla

Sofistikovaný výmenník tepla spoľahlivo zabezpečí správnu teplotu potrebnú na skutočne optimálnu starostlivosť o váš riad, vzácne sklo i porcelán. V snahe vyhnúť sa teplotného šoku sa voda špeciálne predhrieva v umývacom priestore. Tento ohľaduplný postup predstavuje minimálne riziko poškodenia skla.

Kde kúpiť najlacnejšie?


Bosch SPV24CX00E Je možné kúpiť v slovenských e-shopoch za cenu od € do
(Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>

Nakúpte na Heureke!