Braun IS 2044 VI – žehlička

Braun IS 2044 VI – žehlička

13. novembra 2018 1 Od Redakcia

Nový Braun CareStyle Compact vám ušetrí 50% času a miesta. *

Objavte najmenší parný generátor Braun. Model, ktorý na prvý pohľad zaujme unikátnym a kompaktným designem a splní vám prianie na malý, skladný, avšak výkonný produkt z kategórie parných generátorov.

Nový Braun CareStyle Compact spája silu parného generátora, praktického kompaktného designu a pohodlia – pričom vám ušetrí 50% času a miesta.

50% času
vybavený celou škálou inteligentných inovácií, vďaka ktorým získate dokonalé výsledky za polovicu času.

… a 50% miesta
Unikátny vertikálny design CareStyle Compact zaberá tiež o 50% menej miesta než klasické parné generátory. Vďaka tomu je prenášanie a uskladnenie pohodlnejšie a jednoduchšie.

Vďaka DoubleSteam technológii a výkonu pary o 100% vyšším ako u štandardných naparovacích žehličkách**, môžete skrátiť čas určený na žehlenie až o polovicu. Odteraz môžete pokrčené miesto prežehliť len jedenkrát, aby ste sa zbavili všetkých záhybov! Medzi ďalšie technológie, ktoré pomôžu pri žehlení ušetriť čas, patrí tiež svetovo prvá 3D FreeGlide technológia, ktorá je inšpirovaná designem snowboardu. Vďaka smerom nahor zaoblenej žehliacej ploche žehlička ľahko prechádza cez gombíky a zipsy bez zadrhávania – a to i pri žehlení smerom dozadu. Naviac sa môže pochváliť unikátnou žehliacou plochou EloxalPlus, vďaka ktorej má žehlička mimoriadnu kĺznosť a celý proces žehlenia sa tak zrýchluje. Vďaka funkcii Vertikálneho osvieženia rýchlo doladíte a upravíte vaše oblečenie.

Vďaka inovatívnym funkciám, ktoré šetria čas i miesto, bol CareStyle Compact ocenený ako víťaz ceny RedDot 2018 v kategórií Produktového designu.

Aké funkcie ponúka CareStyle Compact pre dokonale vyžehlené prádlo?
Šetria 50% miesta vďaka…

Unikátne navrhnutému vertikálnemu designu
Inovatívne navrhnutý vertikálny design CareStyle Compact je vytvorený tak, aby bol generátor ľahký a malý. Zaberá o 50% menej miesta* oproti klasickým parným generátorom Braun, vďaka čomu získate viac miesta na žehliacej doske. Naviac vám CareStyle Compact uľahčí komplikácie, keď ho nepoužívate. Je navrhnutý tak, aby sa vošiel i do úzkych priestorov, šetrí tak miesto v skrini, vďaka čomu je uskladnenie jednoduchšie.

*Šetrí 50% miesta (v porovnaní s s parným generátorom Braun CareStyle, IS7056)

ä

 

Kde kúpiť najlacnejšie?

 


Braun IS 2044 VI Je možné kúpiť v slovenských e-shopoch za cenu od € do
(Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>

 

Nakúpte na Heureke!