Nescafé Dolce Gusto Piccolo – Krups KP100BCE

Nescafé Dolce Gusto Piccolo – Krups KP100BCE

18. októbra 2018 5 Od Redakcia

Špičkové espresso či latte machiato u Vás doma za skvelú cenu?

Kávovar vyniká tlakom 15 barov odpovedajúcim profesionálnemu tlaku na prípravu pravého espresa. Obsluha je jednoduchá, hygienická a tiež bezpečná, preto ho môžu používať naozaj všetci bez rozdielu veku. Údržba je nenáročná a vďaka energetickému režimu kávovar neplytvá energiou. Pripraviť si tak môžete jak teplé tak i studené nápoje a vďaka dopredu namiešaným kapsliam si vždy vychutnáte vynikajúci nápoj ako v kaviarni.

Profesionálny domáci kávovar

Kávovar na kapsule Nescafé Dolce Gusto s tlakom 15 barov odpovedajúcim profesionálnemu tlaku na prípravu pravého espresa. Pripravte si chutné šálky svojich obľúbených nápojov v majstrovskej kvalite.

Pre všetky vekové skupiny

Obsluha kávovaru je veľmi jednoduchá, bezpečná a úplne hygienická. Preto nemusíte mať žiadne obavy a používať ho môžu všetci členovia rodiny od dospelých až po deti.

Teplé i studené nápoje

Na výber máte celú radu teplých i studených nápojov, od tzv. čiernych šálok – espreso, lungo, barista, mliečnych šálok s kombináciou kávovej a mliečnej kapsule – Latté Machiatto, Capucino, Cortado a iných skvelých nápojov – Nesquik, čokoláda, Nestea, Tea Latté a ďalších. Je len na vás, ktorý si obľúbite.

Kapsule namiešané ako od experta

Kapsule sú hermeticky uzavreté tak, aby žiadna aróma nevyprchala a vy si mohli vychutnať stopercentnú kvalitu nápoje. U kávy je použitá prvotriedna 100% arabika najvyššej kvality. V kapsli sa nachádza v mletom stave a u nápojov s mliekom či kakaom je zmiešaná na rovnaký mletý spôsob. Mliečna kapsula obsahuje pravé sušené mlieko. Vo svojej káve si tak vychutnáte len to najlepšie.

Kde kúpiť najlacnejšie?

 


Krups KP100BCE Nescafé Dolce Gusto Piccolo manuálny kapsulový antracit Je možné kúpiť v slovenských e-shopoch za cenu od € do
(Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>

 

Nakúpte na Heureke!