Samsung RS67N8211B1

Samsung RS67N8211B1

14. marca 2019 3 Od Redakcia

Systém Twin Cooling Plus® poskytuje to najlepšie z oboch svetov Nová chladnička radu H využíva dve samostatné prúdenia vzduchu a presné ovládanie teploty, vďaka čomu udržiava optimálnu úroveň vlhkosti na strane chladničky aj na strane mrazničky.

Systém Twin Cooling® pomáha zabezpečiť, aby vaše jablká zostali čerstvé, aby vaša zmrzlina nezmrzla na kosť a aby kocky ľadu nevoňali ako cesnakové pečivo, ktoré ste si odložli v mrazničke. Informácie a ovládanie na dosah ruky Zistite, čo sa deje v chladničke, bez otvárania dverí.

Na LED displeji s príjemným modrým svetlom sa zobrazuje vnútorná teplota v oboch častiach novej chladničky radu H. Displej vás tiež upozorní, keď nastane čas na výmenu filtra. Dotykom na displeji nadávkujete vodu a ľad alebo prepnete chladničku do dovolenkového režimu, keď sa chystáte zostať pár dní mimo domova.

CoolSelect Zone™, naša funkcia chladničky v chladničke, ponúka intuitívne ovládacie prvky, ktoré umožňujú meniť nastavenia jediným dotykom. Jednoduchá dômyselnosť Každý dobrý kuchár vám povie, že najviac záleží na prezentácii – a obzvlášť v kuchyni. Moderná elegancia novej chladničky radu H vás pomôže inšpirovať k úchvatným a chutným jedlám.

Elegancia 

Elegantný štýl zvýraznený plynulými líniami a lesklou povrchovou úpravou dopĺňa a vyzdvihuje zariadenie vašej kuchyne. Ak vaša kuchyňa doteraz nebola najobľúbenejšou miestnosťou počas večierkov, odteraz už bude. Užívajte si viac ľadu – a priestoru – s výrobníkom ľadu ClearView Výrobník ľadu ClearView je zabudovaný priamo vo dverách, čím šetrí cenný priestor v mrazničke a zároveň umožňuje uskladniť až 2 kg ľadu. Získate tak dve police navyše, na ktorých môžete uskladniť litre zmrzliny, mrazené jedlá a rodinné balenia vaflí. Výrobník ľadu je vybavený priehľadnou priehradkou, vďaka ktorej presne vidíte, koľko ľadu máte ešte k dispozícii. Dvere, ktoré ľahko otvorí aj ten najmenší labužník Predstavte si rukoväť chladničky, ktorá otvára priestor vo vašej kuchyni. Rukoväť EZ nevyčnieva do priestoru kuchyne, ale je vsadená priamo do dverí. Táto inteligentne navrhnutá rukoväť nielenže dodáva nádych elegancie, ale takisto umožňuje otvárať dvere takmer jediným dotykom. Stačí použiť jeden prst a minimálnu námahu. Nový pohľad na šetrenie energie a priestoru Zvislé LED osvetlenie je namiesto hornej strany umiestnené pozdĺž zadnej strany vnútorného priestoru, vďaka tomu získate viac miesta pre vysoké položky. Takisto vyžaruje menej tepla ako klasické žiarovky, takže spotreba môže byť nižšia. A keďže táto energeticky úsporná funkcia poskytuje jasné svetlo, okamžite budete vedieť rozoznať hroznové želé od jahodového džemu, a to aj na spodnej polici.

Záruka

10 rokov záruka na kompresor

Kde kúpiť najlacnejšie?


Samsung RS67N8211B1 Je možné kúpiť v slovenských e-shopoch za cenu od € do
(Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>

Nakúpte na Heureke!