Whirlpool ART 9811/A++SF

Whirlpool ART 9811/A++SF

14. marca 2019 1 Od Redakcia

Popis produktu

Kombinovaná vstavaná chladnička s mrazničkou disponuje technológiou šiesteho zmyslu FreshControl, ktorá vytvára priaznivé podmienky pre uchovávanie potravín a zároveň ich udrží čerstvé omnoho dlhšie, než bežné spotrebiče. Okrem toho zjednodušuje rozmrazovanie a dômyselný systém SuperCool potraviny schladí hneď po ich vložení do chladničky. Poteší aj veľkorysý objem, vďaka ktorému sa do nej zmestí všetko, čo budete potrebovať. Nechýba ani pohodlné nastavenie otváranie dverí chladničky podľa vašich potrieb a iste oceníte aj nízku hlučnosť a úspornosť energetickej triedy A++.

Svieže a čerstvé potraviny

O ideálnu teplotu a vlhkosť vo vnútri chladničky sa stará senzorová technológia chladenia so šiestym zmyslom FreshControl. Ventilátor zabezpečuje rovnomerné prúdenie vzduchu a potraviny tak zostanú čerstvé a svieže až 4× dlhšie než v bežnej chladničke.

Jednoduché rozmrazovanie

Ak sa rozhodnete rozmraziť chladničku, vďaka dômyselnému systému StopFrost to bude hračka. Námraza sa automaticky rozpúšťa v pravidelných intervaloch a nahromadená voda tak ľahko odteká až do nádoby nad kompresorom, odkiaľ sa jednoducho odparí.

Rýchle ochladenie potravín

Elektronický senzor funkcie SuperCool potraviny veľmi rýchlo ochladí hneď po ich vložení do chladničky.

Poradí si aj pri výpadku prúdu

Trápi vás, čo by sa mohlo stať, ak by vypadol elektrický prúd? Už na to nemyslite. Mraznička Whirlpool dokáže uchovať zmrazené potraviny až 19 hodín.

Kde kúpiť najlacnejšie?

 


Whirlpool ART 9811/A++SF Je možné kúpiť v slovenských e-shopoch za cenu od € do
(Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>

Nakúpte na Heureke!