Pripravte svoje autíčko na Leto 2019!

Pripravte svoje autíčko na Leto 2019!

5. mája 2019 0 Od Redakcia

Leto 2019 a Vaše auto!

Zima je už za nami, jar už veru dlho nebude a leto je pred nami. Portál Regard Vám poradí, ako pripraviť svoje autíčko na letnú sezónu. Ej veru, nieje to len o prezutí zimných pneumatík za letné.

 

 Krok 1: Auto-Wash (Umyvárka)

– po zimnej sezóne si na karosérii svojho auta môžete nájsť napríklad veľa soli, ktorú cestári rozsypali po ceste aby sa nešmýkalo na ľade. Táto soľ ma za vinu koróziu na aute, pokiaľ máte už koróziu na aute – toto môže byť až na 80% jej príčina. Preto Regard radí – Auto-Wash, auto treba poriadne umyť, z vrchu, z bokov ale aj zo spodu, celú spodnú konštrukciu treba dobre opláchnuť a odstrániť všetky zvyšky tejto soli.

 

Krok 2: Auto-Wash (Tekutý vosk)

– po umytí auta, nezabudnite naniesť vosk na auto – aby bola celá karoséria ochránená a zdravá aj naďalej. Tento vosk je možne na auto umyvárke zvoliť, alebo aj ručné po zakúpení, pozrite si nižšie vosky ktoré si môžete zakúpiť a porovnať najlepšiu cenu na trhu.

 

Krok 3: Nové pneumatiky

– pokiaľ si myslíte že Vaše staré pneumatiky sú už opotrebované, je čas na nové. Výber pneumatík je veľmi dôležitý, pokiaľ jazdíte krátke a mestké trasy – neodporúčame investovať do pneumatík veľké peniaze. No pokiaľ jazdíte dlhé trasy – odporúčame kúpiť drahšie a kvalitnejšie penu. Nižšie si môžete pozrieť aktuálnu ponuku na trhu a vybrať si najlepšiu cenu na trhu!

 

Nakúpte na Heureke!