Bosch Indego 350 Connect (06008B0100)

Bosch Indego 350 Connect (06008B0100)

26. októbra 2018 0 Od Redakcia

Popis produktu

Úžasná automatická robotická kosačka vám ušetrí veľa času aj energie, ktorú môžete venovať zmysluplnejším činnostiam, a vaša záhrada bude stále ako zo škatulky. Tento inteligentný pomocník bude pracovať sám, zvládne bez problémov aj svah, vyhne sa prekážkam a navyše si zapamätá tvar a veľkosť vašej záhrady aj miesta, ktoré už kosil. Jednoduché ovládanie pomocou inteligentných zariadení je naozaj skvelé. Vďaka tomu môžete kosačku zapnúť napríklad v práci, a keď prídete domov, všetko už bude hotové. Navyše vďaka nízkej spotrebe elektrickej energie a tichému chodu je veľmi šetrná k prírode.

Automatický pomocník

Už žiadna drina pri kosení záhrady. Automatická kosačka pracuje sama hneď od prvého spustenia a vy sa tak pokojne môžete venovať rodine alebo koníčkom. Bez problémov pokosí aj na svahu, multisnímače kosačky detegujú prekážky, vyhnú sa im a kosačka ďalej pokračuje po vypočítanej trase. Funkcia Auto Calendar zmapuje vašu záhradu a naplánuje rozvrh kosenia podľa veľkosti trávnika. Po skončení práce sa sama vráti do nabíjacej stanice.

Jednoduché ovládanie

Jednoduché a pohodlné ovládanie nadchne každého. Prostredníctvom inteligentnej aplikácie môžete prevádzku kosačky ovládať odkiaľkoľvek. Z dovolenky, z práce alebo napríklad z MHD. Vďaka možnosti nastavenia časových plánov sa už kosením nemusíte zaoberať.

 

Inteligentný pracant

Funkcia Logicut si zapamätá tvar a veľkosť vášho trávnika a naplánuje si najlepšiu trasu kosenia. Ľahko si zapamätá aj miesta, ktoré sú už pokosené, takže ich môžete pokojne používať. Pamätá si aj to, ktoré miesto kosila naposledy, čo zabráni jednostrannému namáhaniu trávy.

Šetrná k životnému prostrediu

Tichá prevádzka, minimálna spotreba elektrickej energie a menšie znečistenie vzduchu. Príroda vám za to poďakuje!

Kde kúpiť najlacnejšie?


Bosch Indego 350 Connect (06008B0100) Je možné kúpiť v slovenských e-shopoch za cenu od € do
(Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>

Nakúpte na Heureke!