Scheppach HS 100 S

Scheppach HS 100 S

25. októbra 2018 2 Od Redakcia

Popis produktu

Chýba vám vo vašej dielni stolová píla? Zaobstarajte si model nemeckej spoločnosti Scheppach, ktorý ponúka vysokú kvalitu za rozumnú cenu. Stabilný podstavec je vyrobený z pevných kovových profilov, napriek tomu si píla zachováva mobilitu. Vďaka silnému motoru a kvalitnému reznému kotúču splní požiadavky asi každého kutila. Aby bola práca pohodlnejšia, je možné nastaviť sklon aj výšku kotúča. Pre vyššiu bezpečnosť je kotúč zabezpečený ochranným krytom. Nechýba bočný doraz, uhlové pravítko ani možnosť bočného rozšírenia stola.

Sen každého kutila

Stolová píla sa pýši silným motorom a kvalitným TCT kotúčom, ktorý má tvrdené zuby a umožňuje dosiahnuť maximálny prierez 85 mm. Táto kombinácia uspokojí potreby každého kutila aj profesionála.

 

Pripravená na každú prácu

Pracovnú plochu si môžete vďaka možnosti bočného rozšírenia stola (vpravo aj vľavo) upraviť podľa momentálnej potreby. Výšku kotúča si jednoducho nastavíte pomocou otočného kolesa a nezávisle možno zmeniť aj sklon kotúča.

Pôjde vám to od ruky

Píla dostatočne využíva stabilný podstavec z kovových profilov. Pre jednoduchšiu prácu je vybavená bočným dorazom, uhlovým pravítkom a nadstavcom na odsávanie pilín. Samozrejmosťou je vysoká bezpečnosť, ktorú zaisťuje kryt rezného kotúča.

 

Kde kúpiť najlacnejšie?

 


Scheppach HS 100 S Je možné kúpiť v slovenských e-shopoch za cenu od € do
(Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>

Nakúpte na Heureke!