Let balónom

Let balónom

17. augusta 2018 2 Od Redakcia

Chceli by ste zažiť prekrásny výlet pri ktorom neviete kam presne dorazíte? Krásny pohľad na krajinu trochu inak či adrenalín v krvi Vám tento zážitok rozhodne zaručí. Nenechajte si ujsť neopakovateľný zážitok pri vzlietaní či pristávaní a staňte sa na chvíľu vzduchoplavcom.

Popis :

Balón stúpa alebo klesá vplyvom teploty vzduchu vo vnútri obalu balóna. Vodorovný pohyb udáva smer vetra. Miesto štartu si kapitán balóna vyberie podľa smeru vetra v daný deň, tak aby po hodine letu mohol bezpečne pristáť na inom vhodnom mieste. Vhodné miesto na štart môže byť lúka, pole alebo ihrisko. Za letiacim balónom ide auto s pomocníkmi, ktorí po pristáti balón poskladajú a prepravia ho späť.

Priebeh : 1. Po potvrdení termínu sa dostavíte na určené miesto konania zážitku 2. Tento termín je potvrdený ešte aj pred samotným odchodom klientov z domu pilotom balónu 3. Informácia o aktuálnom stave počasia, o predpokladanom smere letu a mieste pristátia. 4. Poučenie cestujúcich o chovaní sa počas letu v balóne. 5. Odstavenie vozidla cestujúcich na vhodnom a bezpečnom mieste. 6. Príprava – nafúknutie balóna. 7. Nástup do balóna a odlet / let trvá cca 1 hodinu /. 8. Pristátie na inom mieste. 9. Gratulácia a vystavenie listu nových vzduchoplavcov 10. Poskladanie balóna a naloženie do prepravného vozidla ( nie je povinné). späť na štart ( podľa dohody)

Kde kúpiť najlacnejšie?

 


Let balónom Je možné kúpiť v slovenských e-shopoch za cenu od € do
(Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>

Nakúpte na Heureke!